www.cvonline.hu

Holland-német ügyféltámogató JO-1503-304279

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Jól beszélsz hollandul és németül? Emellett nem ijednél meg egy angol nyelvű interjútól sem? Szeretnéd nyelvtudásod nemzetközi környezetben kamatoztatni? Hosszú távon is biztos munkahelyre vágysz? Érdekel a jövőd és a karriered?

Akkor ezt neked találták ki!

Ügyfél-kapcsolattartás holland és német nyelven

A sikeres pályázó feladatai:

  • Vállalati partnerek munkatársainak elsődleges támogatása
  • Egyszerűbb technikai problémák megoldásában való segítségnyújtás telefonon, illetve e-mailen
  • Hibajegyek nyomon követése, lezárása, megoldás kommunikálása a felhasználók felé
  • Beérkező igények feldolgozása és továbbítása a társosztályok felé
  • Saját csapattal való szoros együttműködés

Hogy Te lehess a sikeres pályázó, rendelkezned kell:

  • Folyékony, magabiztos német és holland nyelvtudással
  • Angol nyelvismerettel (interjúképes szinten)
  • Legalább középfokú végzettséggel
  • Ügyfélorientált szemléletmóddal
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel

Amit kínálunk:

  • Komplex tréning programot (angol nyelven)
  • Nemzetközi munkakörnyezetet
  • Lehetőséget, hogy egy dinamikus, fiatalos csapat tagja legyél
  • Gyors előrelépési és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomagot

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig, heti 40 órában, nappali munkarendben

Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...