www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1064410

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
HŐKEZELŐÜZEM-VEZETŐ (AB-S1)

Feladatok:
  • A hőkezelő csapat irányítása
  • Technológia optimalizálása
  • Konstrukciók elbírálása
  • Egyes technológiai vizsgálatok elvégzése
  • Hőkezelő üzem karbantartásának felügyelete
  • Riportok készítése az ügyvezető / technológiai vezető számára

Elvárások:
  • Gépészmérnöki / anyagmérnöki / kohómérnöki végzettség
  • Alapos tanulmányok, szakmai tudás hőkezelés területén
  • Valós német nyelvtudás előnyt jelent, ennek hiányában nyitottság a német nyelv megtanulására
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Szegedi munkavégzési hely hosszú távú vállalása

Munkavégzés helye: Szeged

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád