www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Hőkezelő
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

FELADATOK:

  • A hőkezelési műveletek előírások szerinti elvégzése.
  • A hőkezelési berendezések időszakos ellenőrzése.
  • Aktív részvétel a kemence hőtechnikai beméréseinek elvégzésében.
  • Jelenlét a kemencék kalibrálásánál és a folyamat támogatása.
  • A termelési igényeknek leginkább megfelelő optimális kemencekihasználtság elérése.
  • Egyéb műveletek előírások szerinti elvégzése. Pl. csiszolás; méretellenőrzés; egyengetés.

ELVÁRÁSOK:

  • Többműszakos, folyamatos műszak vállalása
  • Targoncás jogosítvány
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

ELŐNYÖK

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Székesfehérvár

ELVÁRT VÉGZETTSÉG

  • Minimum fémipari szakmunkás

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal