www.cvonline.hu

Hivatásos gépkocsivezető (Németország) (INTS/1/12)

  • A hirdetés 1278 napja lejárt

Németországi szállítmányozó partnercégünk számára keresünk tapasztalt sofőröket Aisch környékére.

Feladatok:

  • Élelmiszer szállítása német áruházakba (EDEKA, NETTO)
  • Németországon belüli, rövid távú fuvarozás
  • Szállítmány be- és kirakodása
  • Saját autó karbantartása, rendben tartása
  • 12 órás műszakos beosztás szerinti munkavégzés hétfőtől péntekig

Elvárások:

  • Tehergépjármű vezetési tapasztalat (min. 1 év); élelmiszer kiszállítás területen szerzett tapasztalat előny
  • BE vagy CE kategóriás jogosítvány jogosítvány
  • Fizikai állóképesség az áru be- és kirakodása miatt
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés hosszú távra
  • Kiemelkedő anyagi juttatás: Bruttó 11,5 euró órabér, netto 12 euró napidíj, túlóra és hétvégi munka törvényes elszámolása és térítése
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bejelentett németországi munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, csak meglévő aktív német nyelvtudás birtokában pályázzon és a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő