www.cvonline.hu

Hivatalsegéd, kézbesítő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1069044
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg közigazgatási területre hivatalsegédet, kézbesítőt keresünk!

Feladatok:

  • A napi kimenő és bejövő postát hozza-viszi a postáról és a postára;
  • Postai küldemények előkészítése (ragszámozás, stb.);
  • Külső kézbesítéseket végez
  • Ügyfélfogadási időben az irattárból iratok kiszerelése, és az ügyfelező részére átadás;
  • Naponta az átadó könyvvel átadja az iratokat
  • Részt vesz iratok rendezésében;
  • Bejövő postai küldemények (borítékok / iratok) érkeztetése, előkészítése;
  • Gyűjtőszekrény ürítése naponta;
  • Ellátja mindazokat a teendőket, amelyekkel munkakörében eljárva az elnök megbízza.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Legalább érettségi
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Munkavégzés helye: II. kerület

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Hosszútávú foglalkoztatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.