www.cvonline.hu

Hitelügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 963223

Amennyiben szeretne egy professzionális, aktív és nyitott szemléletű, szakmai környezetet biztosító szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozzon hozzánk az alábbi munkakörben:

Feladatok:

  • Hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű tájékoztatás
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, ajánlatok készítése
  • Aktív segítségnyújtás az ügyfelek számára a banki aktivitásuk fokozásában, termékhasználatuk bővítésében
  • A keresztértékesítési lehetőségek és módszerek maximális kihasználása
  • Szerződéskötés, hiteldossziék összeállítása
  • Ügyfélkapcsolatok építése és ápolása
  • Az új kollégák mentorállása, képességtől függően vezetői feladatok ellátása
  • Napi, heti riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Üzleties megjelenés
  • Mobilitás

Előny:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Proaktív szemlélet

Ajánlatunk:

  • A termékcsoportok vonatkozásában szakértői szintű ismeretek elsajátításának lehetősége
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Pénzügyi végzettséget adó tanfolyam biztosítása
  • Alapbéren felül kiemelt teljesítményalapú bérezés
  • Dinamikus csapat, multikulturális háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Székesfehérvár, Kecskemét