www.cvonline.hu

Hitelügyintéző

  • A hirdetés 892 napja lejárt

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Francia tulajdonú multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata keres

munkatársat Fót, valamint Észak-Magyarország (Miskolc) munkavégzéssel

Feladatok:

  • Proaktív ügyfélszerzés illetve ügyfeleink fogadása
  • Hiteltermékekkel kapcsolatos teljes körű, precíz tájékoztatás
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, személyre szabott ajánlatok készítése
  • Pénzügyi termékek értékesítése
  • Szerződéskötés, hiteldosszié összeállítása
  • Napi, heti riportok készítése

Elvárások:

  • Szakirányú banki szakképesítés vagy PSZAF pénzügyi szolgáltatás és biztosításközvetítő hatósági vizsga
  • Minimum 1 éves tapasztalat hasonló területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Nagy munkabírás, rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Eredményorientált, pozitív személyiség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit ajánlunk:

  • Dinamikus csapat
  • Multikulturális háttér
  • Versenyképes alapbér + teljesítménytől függő jutalék

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd angol és magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveled fizetési igény megjelölésével együtt az alábbi email címre hitelügyintéző hivatkozással

Helyek Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő