www.cvonline.hu

Hitelügyintéző

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

 Feladatok:

  • Hitel,- és a hozzá kapcsolódó Banki termékek ügyintézése/értékesítése hipermarket áruházban
  • Vásárlók felvilágosítása a hiteltermékekkel kapcsolatban, ajánlatadás
  • Kérelmek rögzítése számítógépen keresztül, szerződéskötés
  • Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:

  • Banki-, Pénzügyi szakképesítés-, Pénzügyi Szolgáltatást Közvetítő Hatósági Vizsga-, Függő/Független biztosításközvetítői Hatósági vizsga vagy Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Értékesítési véna
  • Ambiciózus  személyiség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Heti 20-40 óra munkavégzés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Országos

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát Hitelügyintéző jeligével, és a kívánt munkavégzés helyének megjelölésével az alábbi e-mail címre.