www.cvonline.hu

Hitelügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1078223

Feladatok:
  • Áruházi vásárlók körében piacvezető hiteltermékek/szolgáltatások bemutatása
  • Ügyfélkapcsolatok építése és ápolása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, testre szabott ajánlatadás, termékértékesítés
  • Hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű, gyors és pontos tájékoztatás
  • A keresztértékesítési lehetőségek kihasználása
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Minimum érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna

Juttatások:
  • Vonzó, átlagon felüli juttatási csomag
  • Szakirányú végzettség hiányában beiskolázzuk munkavállalóinkat díjtalanul
  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Dinamikus csapat, multikulturális háttér
  • Előmeneteli lehetőségek

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség (bankszakmai, banki ügyintéző, PSZÁF tanúsítvány, stb)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Ha felkeltettük az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott címre.

Munkavégzés helye:
  • Solymár