www.cvonline.hu

Hitelügyintéző - Győr (Referenciaszám: OE-1456)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.04.06.
Hirdetés azonosító: 1025808

Feladatok:

  • Telefonos és személyes ügyfél tájékoztatás
  • Hirdetmények kihelyezése, hitelkonstrukciók naprakész ismerete
  • Sdott termékekre hitelkalkuláció készítése
  • Kiegészítő termékek és szolgáltatások ismertetése/ajánlása
  • Hitelfelvételhez szükséges dokumentumok ellenőrzése, továbbítása a bankintézet felé
  • Banki áruhitelezés teljes körű lebonyolítása
  • Hiánypótlás esetén kapcsolatfelvétel az ügyféllel
  • Személyes, illetve munkája során tudomására jutott adatok bizalmasan kezelése

Elvárások:

  • PSZÁF által kiadott pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági bizonyítvány, vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Kiemelten ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Sikerorientáltság
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német/angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Áprilisi munkába állási lehetőség
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Modern multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.  a Media Markt számára keres munkatársat hitelügyintéző munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1456-os referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő