www.cvonline.hu
Hitelügyintézési adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2015.02.02.
Hirdetés azonosító: 894587
lejárt

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk munkatársat határozott időre, előreláthatóan 6 hónapos időtartamra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező dolgozói lakáscélú támogatás igénylések feldolgozása, rendszerezése,
  • A dolgozók által benyújtott teljes dokumentáció ellenőrzése, elbírálása,
  • Hiányzó dokumentum, nyilatkozat esetén pótlás biztosítása,
  • Dolgozókkal való rendszeres kapcsolattartás,
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentumok iktatása, lefűzése,
  • Adatok naprakész nyilvántartása, havi rendszeres adatszolgáltatás,
  • Meetingeken való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (pl. munkaügyi területen),
  • Hiteljóváhagyási tapasztalat előny, de nem feltétel,
  • Magabiztos MS Office ismeretek (körlevelezés, Excelben szűrők használata),
  • Pontosság, precizitás,
  • Proaktív gondolkodás,
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Határozott idejű munkaszerződés (előreláthatóan 6 hónapra, hosszabítás lehetséges)

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Lehetséges kezdés: 2015 február

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.