www.cvonline.hu

HITELTANÁCSADÓ

  • A hirdetés 721 napja lejárt

Ha szeretne egy profi, piacvezető vállalat tagja lenni csatlakozzon hozzánk

munkakörbe.

Mi a tanácsadó feladata?

  • Pénzügyi és hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű tájékoztatás
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, ajánlatok készítése
  • A keresztértékesítési lehetőségek és módszerek maximális kihasználása
  • Ügyfélkapcsolatok építése és ápolása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • szakmai felsőfokú végzettség vagy PSZÁF/MNB vizsga
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktív szemlélet

Ajánlatunk:

  • Alapbér + kiemelt teljesítményalapú bérezés (elérhető nettó jövedelem: 160.000-300.000Ft)
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés, szakmai fejlődés
  • Pénzügyi végzettséget adó tanfolyam biztosítása
  • Folyamatos, nagy mennyiségű új ügyfélállomány
  • Piacvezető pénzintézeti kapcsolatok
  • Dinamikus csapat
  • Intenzív marketingtámogatás, irodai infrastruktúra

Munka végzés helye:

Budapest, Békéscsaba, Dunaújváros, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza, Siófok, Szeged, Székesfehérvár, Szekszárd, Szombathely, Tatabánya, Veszprém, Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, önéletrajzát várjuk a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Zala
Békés
Fejér
Heves
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Csongrád
Tolna
Vas
Komárom-Esztergom
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő