www.cvonline.hu

Hiteltanácsadó

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

A QUAESTOR Pénzügyi Tanácsadó Zrt.

budapesti Mammut fiókirodájába

hiteltanácsadót

keres

Feladatok:

  • Teljes körű banki ügyintézés, folyószámla vezetés, betéti és hitel termékek értékesítése,
  • ügyfélkör kialakítása.

Feltételek:

  • minimum középfokú pénzügyi végzettség,
  • banki vagy hitelezési gyakorlat,
  • értékesítési és / vagy ügyfélszolgálati gyakorlat,
  • értékesítés- és ügyfélorientált szemlélet,
  • kitűnő kommunikációs képesség,
  • hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat,
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismerete, Internet).

Előnyök:

  • pénz- és tőkepiaci ismeretek,
  • értékpapír-jogi vizsga,
  • befektetési tanácsadásban való jártasság.

Amit ajánlunk:

  • változatos, felelősségteljes munkavégzés,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • teljesítmény érdekeltségi fizetési rendszer.

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő