www.cvonline.hu

Hiteltanácsadó

  • A hirdetés 866 napja lejárt

QUAESTOR Pénzügyi Tanácsadó Zrt.

budapesti fiókirodájába

hiteltanácsadó

munkatársat keres

 Feladatok:

Folyószámla vezetés és ahhoz kapcsolódó hitelek, privátkölcsön és jelzálog termékek értékesítése, magánszemélyek és jogi személyiségek részére a fiókirodában, ügyfélkör kialakítása.

Elvárások:

  • minimum középfokú pénzügyi végzettség,
  • legalább 2-3 éves hitelezési tapasztalat,
  • értékesítési és / vagy ügyfélszolgálati gyakorlat,
  • értékesítés- és ügyfélorientált szemlélet,
  • kitűnő kommunikációs képesség,
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismerete, Internet).

Előnyök:

  • pénz- és tőkepiaci ismeretek,
  • értékpapír-jogi vizsga,
  • befektetési tanácsadásban való jártasság,
  • hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • változatos, felelősségteljes munkavégzés,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • teljesítmény érdekeltségi fizetési rendszer.

Munkavégzés helye:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő