www.cvonline.hu

Hiteltanácsadó / Ügyintéző / Értékesítő

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Hiteltanácsadó/Ügyintéző/Értékesítő

Exkluzív pénzügyi termék értékesítésének támogatására

Feladatok:

  • Exkluzív pénzügyi termék személyes értékesítése
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel, ügyfelekkel és termékszolgáltatókkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség, vagy PSZÁF hatósági vizsga
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Pénzügyi termékek helyszíni értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix órabér + jutalék (elérhető nettó jövedelem: 160.000-300.000 Ft)
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés
  • Állandó, nagy mennyiségű új ügyfél állomány
  • Piacvezető pénzügyi termék kínálata
  • Intenzív marketingtámogatás, irodai infrastruktúra
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer, szakmai támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés ideje: Egyeztetés szerint, változó nappali időszakban.

Munka végzés helye: Budapest, Békéscsaba, Dunaújváros, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza, Siófok, Szeged, Székesfehérvár, Szekszárd, Szombathely, Tatabánya, Veszprém, Zalaegerszeg

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal és a levél tárgyában a munkakör feltüntetésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Békés
Fejér
Heves
Győr-Moson-Sopron
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Csongrád
Tolna
Komárom-Esztergom
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő