www.cvonline.hu

Hiteltanácsadó / Ügyintéző / Értékesítő

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

Hipermarketekben működő pénzügyi szolgáltató pultokba

 keresünk országszerte munkatársakat

feladatra.

 Nem csak fiatalok jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • Pénzügyi szolgáltatások személyes értékesítése a hipermarket vásárlói részére
  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Keresztértékesítés a meglévő ügyfélkör számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel, ügyfelekkel és termékszolgáltatókkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség, vagy MNB (PSZÁF) hatósági vizsga
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Számlaképesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix + teljesítményarányos jövedelem (elérhető jövedelem: 200.000-500.000 Ft)
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés
  • Állandó, nagy mennyiségű új ügyfél állomány a helyszínen
  • Teljes körű pénzügyi termékkínálat
  • Intenzív marketingtámogatás, irodai infrastruktúra
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer, szakmai támogatás

A megbízás teljesítésének ideje: Megbeszélés szerint, változó nappali időszakban.

Munkavégzés helye: Országszerte

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal, a kiválasztott város és a pozíció feltüntetésével a levél tárgyában az alábbi címen lehet.