www.cvonline.hu

Hitelmonitoring szakértő

  • A hirdetés 248 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Hitelmonitoring szabályzatok és folyamatok továbbfejlesztése (EWS rendszer), IT megoldások specifikációja és tesztelése.
  • Problémás és potenciálisan problémás ügyfelek beazonosítása, kezelési stratégia kidolgozása
  • Hitelmonitoring információs adatbázis folyamatos karbantartása és fejlesztése, riportok kialakítása, aktualizálása.
  • Hitelmonitoring riportok készítése.
  • Részvétel a hitelellenőrzési folyamatok továbbfejlesztésében
  • Termékutasítások véleményezése
  • Vezetői beszámoló anyagok készítése.

Követelmények:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • Haladó excel ismeretek
  • angol nyelvtudás (B)
  • magas szintű elemzői, problémamegoldó, írásbeli kommunikációs és tárgyalási készség
  • felelősségvállalás, megbízható pontos munkavégzés
  • logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • 1-3 éves hitelezési, kockázatkezelési tapasztalat (corporate)
  • vonatkozó IT rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Részvétel a Bankcsoport "next generation" hitelmonitoring tevékenységének kiépítésében

Jelentkezési határidő:
2016. 05. 19.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő