www.cvonline.hu

Hitellebonyolító

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • A bank lakossági hiteleinek kezelése, törlesztések, folyósítások könyvelése
  • Hitelátstrukturálások
  • Jelzálogbanki refinanszírozással kapcsolatos egyeztetési, könyvelési feladatok, jelentések elkészítése
  • Havi, negyedéves jelentések készítése MÁK, NGM részére
  • Kapcsolattartás a fiókhálózattal, egyéb banki területekkel, partnerbankokkal
  • Függőszámlák rekonsziliálása
  • Hitelértesítő levelek készítésével, kiküldésével kapcsolatos adminisztratív feladatok

Követelmények, elvárások

  • Középfokú (közgazdasági) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes és MS Office ismeretek
  • Általános probléma és feladatmegoldó képesség
  • Kitartás, átlátó képesség, megosztott figyelem
  • Jó konfliktuskezelési képesség
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • Szabatos, egyértelmű írásbeli kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Terhelhetőség, monotonitástűrés
  • Együttműködési hajlandóság, csapatban való munkavégzés
Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő