www.cvonline.hu

Hitelközvetítő munkatárs

  • A hirdetés 209 napja lejárt

Wellum Pénzügyi Zrt.

Hitelközvetítő munkatársakat

keres bővülő csapatába

Megyeszékhelyeken és Budapesten

Feladatok:

  • Vállalkozói ügyfélszegmensben hitel termékek értékesítése, tárgyalások, ügyféllátogatások lebonyolítása, megbízási jogviszonyban
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, portfolió építése
  • Portfolióba tartozó ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Engedélyezési, szerződéskötési folyamat hatékony menedzselése
  • Központi irodával történő szoros együttműködés
  • Kapcsolattartás és beszámoló a megbízó felé
  • A tevékenység adminisztrációs feladatainak minőségi elvégzése
  • Problémás ügyfelek kezelésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Egyéni vagy Társas vállalkozói jogviszony
  • Középfokú végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Nagy munkabírás
  • Jó szervezőkészség

Amit Kínálunk:

  • Kiemelkedő teljesítményarányos jutalék
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos, rugalmas munkavégzés