www.cvonline.hu

HITELKOCKÁZATKEZELŐ (6185)

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Hitelkockázatkezelő

Feladatok:
•részvétel a prudenciális, kockázati és egyéb – kapcsolódó - szabályozások elkészítésében, karbantartásában,
•hitelkockázatkezelési módszerek kialakítása, fejlesztése,
•hitelkockázati kontrollok működtetése, hitelkockázati jelentések készítése
•a szakterületet érintő külső – hatósági – jelentések elkészítésének támogatása, esetenként elkészítése.
•a kockázati kontroll érvényesítése a hitelezési folyamatokban => független, előre definiált szempontrendszerű kockázatelemzések készítése - a mindenkori szabályozás által meghatározott összeg feletti kérelmekre – a hitel előterjesztésekhez.

Elvárások:
•szakirányú felsőfokú szakképesítés
•több éves hitelezés területén szerzett tapasztalat
•magas szintű számítógépes ismeret
•kiváló kommunikációs készség
•jó elemző- és íráskészség

Bérezés:
•alapbér megállapodás szerint
•Cafetéria
•Teljesítmények értékelése alapján járó éves juttatás
• Munkába járás törvény szerinti térítése

Munkavégzés helye: Komárom, a későbbiekben várhatóan Tata

Jelentkezni:a E-mail cím megjelenítése címre elküldött fényképes önéletrajzzal lehet, bérigény megjelölésével.