Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Hitelkockázat kezelési és elemzési szakértő

Feladatok:

                                                                                                                                             Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres határozott időre

Feladatok

  • Anyabanki és leánybanki lakossági hitelkockázatkezelési projektekben való részvétel
  • Hitelbírálati, aktiválási, és limitfelülvizsgálati folyamatok elemzése, szabályozása
  • Lakossági hitelbírálati rendszerről üzleti specifikáció készítése, véleményezése
  • Felsővezetői döntéshozatal aktív támogatása lakossági hiteltermékek témakörében, stratégiai döntések előkészítése
  • Kapcsolattartás a leánybankok lakossági hitelezési kockázatért felelős területeivel
  • Akvizíciós átvilágítási projektekben a lakossági hitelezési sztenderdek, portfólióminőség értékelése
  • Csoportszintű best practice-ek gyűjtése és átadása más leánybankoknak

Követelmények

  • Felsőfokú pénzügyi-gazdasági végzettség
  • Magas szintű elemzői készség
  • Lakossági hitelezési kockázatelemzési és folyamatszabályozási tapasztalat (3-5 év)
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Felelősségvállalás készsége, megbízható, pontos munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, magas szintű prezentációs technikai ismeretek
  • Hajlandóság külföldi kiküldetésen való részvételre (több nap – két hét időtartam)

Előnyt jelent

  • Projektmenedzsment tapasztalat

Jelentkezési határidő

2015.09.15.

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, Internet Explorert használva kattintson a Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő