www.cvonline.hu

Hitelkockázat kezelési és elemzési szakértő

  • A hirdetés 1017 napja lejárt

Az OTP Bank

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kockázatkezelési szabályozási feladatok ellátása (adósminősítés, fedezetértékelés, limitszabályozás)
  • Hitelezési politika kialakításában való aktív részvétel
  • Termékek kockázati paramétereinek kialakításában való aktív részvétel
  • Együttműködés az üzleti és leánybanki kockázatkezelési területekkel
  • A bank és bankcsoport hitelportfoliójának kockázati szempontú elemzése, értékelése
  • Kockázatkezelési szabályozás informatikai rendszerekbe való leképezése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • MS alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete
  • Felelősségvállalás készsége, megbízható pontos munkavégzés
  • Kreativitás és kezdeményező készség
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Magas szintű írásbeli kommunikációs és tárgyalási készség (magyar és angol nyelven)

A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:

  • Hitelezési, vagy kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívás szakmai sikerekre
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő csoport szintű kockázatkezelés
  • Csoportszintű karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő