www.cvonline.hu

Hitelkockázat kezelési és elemzési szakértő

  • A hirdetés 1331 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltéséhez munkatársakat keres

Feladatok:

  • Kockázatkezelési szabályozási feladatok ellátása (adósminősítés, fedezetértékelés, limitszabályozás)
  • Együttműködés az üzleti és leánybanki kockázatkezelési területekkel
  • Termékek kockázati paramétereinek kialakításában való aktív részvétel
  • Hitelezési politika kialakításában való aktív részvétel
  • Kockázatkezelési szabályozás informatikai rendszerekbe való leképezése
  • A szakterületet érintő projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Legalább középfokú aktív angolnyelv-tudás
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete
  • Felelősségvállalás készsége, megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó írásbeli kommunikációs és tárgyalási készség
  • Képesség önálló munkavégzésre

Előny:

  • Hitelezési vagy kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű elemzői készség

Jelentkezési határidő: 2014. április 04.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő