www.cvonline.hu

Hitelkockázat-elemző

  • A hirdetés 658 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Kockázatkezelési Igazgatósága munkatársat keres

az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új, vagy már a Bank portfoliójába tartozó ügyfelek finanszírozási előterjesztéseinek készítésében való részvétel;
  • Az ügyfelek gazdálkodási, pénzügyi adatainak teljes körű elemzése, terv-tény adatok összehasonlítása;
  • A finanszírozandó iparágak bemutatása, iparági jelentések készítése;
  • A megtérülés alapjául szolgáló tervek értékelése, az adósságszolgálati képesség bemutatása;
  • Ügyfélminősítés jóváhagyása, fizetőképesség, illetve fedezetek vizsgálata;
  • Részvétel a Bank üzletpolitikai és termékfejlesztési döntéseinek előkészítésében;
  • A Bank vállalati hitelezési folyamatai, eljárásai, rendszerei fejlesztésére, illetve ezek dokumentálására szakmai támogatás nyújtása;
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal és az üzleti terület munkatársaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli végzettség
  • Minimum 1-2 év releváns banki hitel-kockázatkezelői tapasztalat
  • Bankszakmai tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
  • Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafetéria

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol