www.cvonline.hu

Hitelkockázat elemző

  • A hirdetés 1239 napja lejárt
  • Szívesen dolgozna banki környezetben?
  • Szereti az önállóságot?
  • Kihívásokkal teli munkát keres?

Nemzetközi ügyfelünkhöz keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Hitelezés Főosztály által kezelt portfolió kapcsán előterjesztések elemzések elkészítése
  • Ügyfélminősítések elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfél referensekkel
  • Ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • Portfólió monitoring
  • Limit beállítások frissítése
  • Ügyfélminősítések frissítése, monitoringja

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Középfokú angolnyelv-tudás,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Strukturált, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Plusz juttatások
  • Szakmai fejlődési lehtőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése/kellyservices.hu

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése/KellyServicesHu