www.cvonline.hu

Hitelkockázat elemzési szakértő

  • A hirdetés 636 napja lejárt

AZ OTP BANK NYRT.
munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Rendszeres és eseti elemzések/riportok készítése a bank és bankcsoport hitelportfoliójáról
  • A csoport standardoknak megfelelő kockázatkezelési folyamatok és módszertanok kontrollja és szabályozása
  • Felsővezetői döntéshozatal aktív támogatása, stratégiai döntések előkészítése
  • Kapcsolattartás a leánybankok kockázatkezelésért felelős területeivel
  • Csoportszintű best practice-ek gyűjtése és átadása más leánybankoknak
  • Részvétel a bank kockázati költség tervezésében ill. a leánybankok kockázati költség terveinek véleményezésében és felülvizsgálatában

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági, matematikai végzettség
  • Magas szintű elemzői készség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Felelősségvállalás készsége, megbízható pontos munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, magas szintű prezentációs technikai ismeretek

Előnyök:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • SQL, SAS vagy Visual Basic ismeret előnyt jelent
  • Programozási ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. 07.01.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő