www.cvonline.hu

Hitelkockázat elemzési munkatárs

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Rendszeres és eseti elemzések/riportok készítése a bank és bankcsoport hitelportfoliójáról (lakossági és vállalati)
  • Komplex elemzések és modellek készítése a bank és a bankcsoport hitelportfóliójáról (lakossági és vállalati)
  • Részvétel a bank kockázati költség tervezésében és a leánybanki tervek validálásában
  • Kockázatkezeléssel kapcsolatos projektmunkákban való részvétel
  • Részvétel a kockázatkezelési adatpiac folyamatos fejlesztésében és az adatvizualizációs folyamatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági, matematikai vagy informatikai végzettség
  • Jó elemzői és kommunikációs készség
  • Önállóság, talpra esettség
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök:

  • Több éves releváns tapasztalat pénzügyi intézményi környezetben
  • SQL, SAS vagy Visual Basic ismeret előnyt jelent
  • Programozási ismeretek

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük, kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő