www.cvonline.hu

Hitelkockázat elemzési munkatárs

  • A hirdetés 403 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Anyabanki és leánybanki lakossági portfolió komplex elemzési és modellezési feladatok
  • Rendszeres és eseti elemzések késztése portfolióminőség, kockázati költség, kockázati árazás, céltartalékolás és profitabilitás szempontjából lakossági portfolióra vonatkozóan
  • Hitelbírálati, aktiválási, limitfelülvizsgálati és behajtási folyamatok elemzése, szabályozása
  • Felsővezetői döntéshozatal aktív támogatása témakörben, stratégiai döntések előkészítése
  • Kapcsolattartás a leánybankok lakossági portfolióért felelős területeivel
  • Leánybanki kockázatmanagement szakmai kontrollja
  • Csoportszintű best practice-ek gyűjtése és átadása más leánybankoknak

Követelmények

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági, matematikai végzettség
  • Magas szintű elemzői készség
  • Kockázatelemzési és folyamatszabályozási tapasztalat (3-5 év)
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Felelősségvállalás készsége, megbízható pontos munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, magas szintű prezentációs technikai ismeretek
  • Hajlandóság külföldi kiküldetésen való részvételre (több nap – két hét időtartam)

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • SPSS, SAS, PL-SQL ismeret

Jelentkezési határidő: 2016.02.17.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő