www.cvonline.hu

Hitelkeret elemző és adminisztrátor (Ref.szám: NB-1051)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.04.05.
Hirdetés azonosító: 865313

Feladatok:

  • Vevői portfólió elkészítése, kezelése
  • A lejárt számlák összegyűjtésének biztosítása minimális késedelemmel
  • Behajtások végrehajtása telefonon és e-mailen
  • Befizetések követelése és a készpénzhasználathoz szükséges információk továbbítása
  • Hitel ellenőrzések végrehajtása és hitelkeret beállítása
  • Adminisztrációs feladatok: archiválás, riportálás, nyilvántartások kezelése
  • Vevői kérdések megoldása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi vagy számviteli területen)
  • Folyékony angol és olasz nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat (kereskedelmi/banki szférában)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodásmód és gyors problémamegoldó készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Gyors döntéshozó és stressz-tűrő képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címere, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a NB-1051–es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő