www.cvonline.hu

Hitelkártya értékesítő (meleg hívás) diákmunka

  • A hirdetés 1149 napja lejárt
A lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb Magyarországi hitelintézetek egyikének megbízásából azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • népszerű, a piacon jól ismert pénzügyi partner szolgáltatásainak értékesítése meglévő adatbázis alapján (meleg hívások indítása),
  • minőségi ügyfélkiszolgálás, segítségnyújtás az érdeklődő, meglévő ügyfelek részére.
Elvárások:
  • aktív nappali hallgatói jogviszony,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság, értékesítői attitűd.
Előny:
  • telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • rugalmas munkaidő, két műszakban H-P: 10.00 - 15.00; 15.00 - 20.00,
  • hosszú távú munkalehetőség rugalmas munkarendben, egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél, ahol a jó munkakörnyezet és a fiatalos csapat is garantált
  • képzés és mentorálás egészen a kezdetektől.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 5. kerület, jól megközelíthető helyszín.
  • Fizetés:
  • Bruttó 700 Ft/óra
Kapcsolat:
fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Tárgy mezőbe írd be, hogy FUND-02.