www.cvonline.hu

Hitelező

  • A hirdetés 729 napja lejárt

A Polgári Bank Zrt.

Hitelező

munkakör betöltésére munkatársat keres!

Feladatok:

  • A fiók ügyfélkörének bővítése (aktív akvizíció), termékértékesítés
  • Hitel előterjesztések, szerződések készítése
  • A fiók ügyfélkörének magas szintű kiszolgálása, ügyfél-kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség
  • Banki hitelezési gyakorlat
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás

Előny:

  • Vállalati hitelezésben szerzett banki tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. január 20.

Az önéletrajzot és a motivációs levelet - fizetési igény megjelölésével - elektronikusan az alábbi e-mail címre, levélben a 4090 Polgár, Hősök útja 8. címre kérjük eljuttatni.

ÚJ UTAKON, MEGŐRZÖTT TRADÍCIÓKKAL!

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő