www.cvonline.hu

Hitelezési vezető

  • A hirdetés 793 napja lejárt

munkatársat keresünk

Az Eurotrade Capital Zrt. pénzügyi, pénzintézeti tapasztalatokkal rendelkező hitelezési vezető munkatársat keres.

Feladatok:

  • Faktoring folyamatok ellenőrzése, dokumentumok/szerződések készítése,
  • Kölcsön ügyletek esetében ügyfelek minősítése, limitösszeg meghatározása finanszírozási javaslat előkészítése, fedezetértékelés,
  • USZH folyósítások felügyelete, hitelkihelyezés, folyamatos kezelése,
  • A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok ellátása,
  • A társaság igazgatóságával, felügyelő bizottságával való aktív együttműködés,
  • Felügyeleti szervekkel, partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Hosszú távú pénzügyi kapcsolatok kiépítése a partnerekkel

Elvárások:

  • Pénzintézeti területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Aktív, releváns piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Dinamikus, kreatív személyiség, vezetői készség,
  • Feddhetetlen szakmai előélet

Előnyt jelent:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos jutalom
  • Bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Capital Zrt. Kisigmándi székhelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Heti 40 órás munkaidő.

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Eurotrade Capital Zrt.
Körösi István

Helyek Komárom-Esztergom
Budapest
Győr-Moson-Sopron
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő