www.cvonline.hu

Hitelezési ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 884857

A lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb Magyarországi hitelintézetek egyikének megbízásából azonnali munkakezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélállománnyal történő ügyintézés telefonon keresztül,
  • népszerű lakás-takarékpénztári szolgáltatás mellé szóló hitelezési konstrukciókról történő tájékoztatás, szerződéskötés,
  • személyre szabott kalkulációk készítése,
  • ügyfélmegtartás,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Hitelezésben/ hitelértékesítésben szerzett tapasztalat,
  • MNB pénzügyi hatósági vizsga, vagy ezzel egyenértékű középfokú / felsőfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság, értékesítői attitűd.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés, határozatlan, hosszú távú munkavégzés,
  • teljes munkaidő, váltott beosztás, H-P 9:00-17:30; 11:30-20:00,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • alapbér (a garantált bérminimum) + jutalék,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 5. kerület, jól megközelíthető helyszín
  • Referencia szám: FU-CC

Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.