www.cvonline.hu

Hitelezési ügyintéző

  • A hirdetés 849 napja lejárt

munkatársat keresünk

 Az Eurotrade Capital Zrt. pénzügyi, pénzintézeti tapasztalatokkal rendelkező hitelezési ügyintéző munkatársat keres.

Feladatok:

  • Ügyféltámogatás hitelkérelmek összeállításához, beadásához,
  • Kölcsönszerződések és egyéb hitelezési dokumentumok előkészítése, rögzítése és monitoringja
  • Kölcsönfolyósítások előkészítése, tőke- és kamatbekérők elkészítése és kiküldése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és felügyeleti szervekkel,
  • Felügyeleti szerveknek történő jelentések összeállításában való részvétel,
  • A tevékenységhez kapcsolódó egyéb ügyviteli feladatok ellátása,

Elvárások:

  • Pénzintézeti területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

Amit kínálunk:

  • Alapbér
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy magyar tulajdonú szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Az Eurotrade Capital Zrt. Kisigmándi székhelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:

  • Heti 40 órás munkaidő.

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Eurotrade Capital Zrt.
Körösi István

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő