www.cvonline.hu

Hitelezési ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 774180

A lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb Magyarországi hitelintézetek egyikének megbízásából azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Meglévő ügyfélállománnyal történő ügyintézés telefonon keresztül,
  • népszerű lakás-takarékpénztári szolgáltatás mellé szóló hitelezési konstrukciókról történő tájékoztatás, szerződéskötés,
  • személyre szabott kalkulációk készítése,
  • ügyfélmegtartás,
  • egyéb adminisztratív feladatok.
  • Jelentkezzen, ha:
  • Már van tapasztalata soft értékesítésben, meleg hívások indításában,
  • felesleges termékek értékesítése helyett az ügyfél számára hasznos banki ajánlatokkal, hitelkonstrukciókkal szeretne foglalkozni,
  • felelősségteljes munkára vágyik, ahol kamatoztathatja meglévő pénzügyi-értékesítési tapasztalatait, és elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • jó tanulási képességekkel rendelkezik, és szeretne olyan munkahelyen dolgozni, ahol nagy hangsúlyt fektetnek a munkatársak képzésére, oktatására,
  • hosszú távú munkalehetőséget keres rugalmas munkarendben, egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél, ahol a jó munkakörnyezet és a fiatalos csapat is garantált.
Elvárások:
  • Pénzügyi termékek telefonos vagy személyes értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság, értékesítői attitűd.
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidő, váltott beosztás, HP 9:00-17:30; 11:30-20:00,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • alapbér (a garantált bérminimum) + jutalék,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:Budapest, 5. kerület, jól megközelíthető helyszín.
Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: FU-HÜ

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.