www.cvonline.hu

Hitelezési tanácsadó

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.20.

Pozíció leírása / Job description

Bankszektorban működő, budapesti kiemelt ügyfeleink bővülése miatt folyamatosan keresünk új kollégákat hitelezési tanácsadó pozícióba.

Feladatok:

- Az ügyfelek magas szintű kiszolgálása és a pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos igények felmérése a sikeres keresztértékesítés érdekében
- Ügyfélkör bővítése
- Hitelek feldolgozása, bírálata
- Szoros – az Ügyfél elégedettséget növelő - együttműködés a Tanácsadó kollégákkal
- Naprakész termék és ügyvitel-, rendszerismeret az ügyfélkiszolgálás és termékértékesítés hatékonysága érdekében
- Az előírt, munkakörhöz kapcsolódó tudásfelmérések / tesztek elvégzése, frissítő képzésen történő részvétel
- A bankra vonatkozó valamennyi jogszabályt és belső szabályzat betartása
- Adminisztrációs, jelentési feladatok

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- 2-4 év tapasztalat lakossági jelzáloghitelezésben
- önállóság
- értékesítési készség

Amit kínálunk:

- Azonnali munkakezdési lehetőség
- Kiemelt bérezés és juttatások
- Havi bónuszrendszer

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő