www.cvonline.hu

HITELEZÉSI TANÁCSADÓ - Érd

  • A hirdetés 221 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet fiókhálózat bővítés okán

HITELEZÉSI TANÁCSADÓ

munkakörbe

Feladatok:

  • ügyfélérdeklődés kezelése
  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
  • hitelezési folyamat elvégzése az adott eljárásrendben
  • ügyfél akvizíció
  • teljes körű adminisztráció

Elvárások a pályázóval szemben:

  • min. 3 év banki KKV/vállalati hitelfinanszírozásban szerzett tapasztalat
  • vállalati/agrár doboztermékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség VAGY középfokú végzettség ÉS pénzügyi szakképesítés VAGY közvetítői hatósági vizsga
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • járművezetési engedély (B kategória)

Munkavégzés helye: ÉRD

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés heti 40 órában
  • versenyképes fix jövedelem
  • éves bruttó 400.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • ingyenes képzések, oktatások

Fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni: „Hitelezési tanácsadó“

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő