www.cvonline.hu

Hitelezési szakértő

  • A hirdetés 199 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Pénzpiaci, Üzlet– és Termékfejlesztési Igazgatósága munkatársat keres alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Akvizíciós feladatok ellátása (tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződésírás)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Hitel és egyéb banki termékek értékesítése
  • Aktív bankműveletekre vonatkozó ajánlatok készítése
  • Benyújtott vállalati hitelkérelmek előterjesztése, prezentálása a döntéshozói fórum felé
  • Vállalati termékek és kapcsolódó folyamatok teljes körű ismerete
  • Részvétel személyes és elektronikus oktatásokon
  • Kitűzött termékértékesítési tervszámok teljesítése
  • Meglévő és új ügyfélállományok önálló kezelése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • 3 év mikro-, kis és középvállalkozás finanszírozásában szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfél akvizíciós tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Eredmény orientált gondolkodásmód

Előny:

  • Vissza nem térítendő támogatással kombinált termékek értékesítésében szerzett gyakorlat
  • Magyar Fejlesztési Bank termékeinek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Piaci bérezés + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajz megküldése, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő