www.cvonline.hu

Hitelezési munkatárs

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

-          Kapcsolattartás a partnerekkel és az ügyfelekkel

-          Ügyfél akvizíció

-          Termékadminisztráció koordinálása, továbbfejlesztése

-          Tárgyalások lebonyolítása

-          Hitelkérelmek befogadása, feldolgozása, döntésre történő előkészítése

-          Szerződéskötési folyamat koordinálása

-          Monitoring

Elvárások:

-          felsőfokú szakirányú végzettség

-          pénzügyi, számviteli, jogi ismeretek

-          hasonló területen szerzett minimum 2 év tapasztalat (főleg kisvállalati hitelezési terület)

-          erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

-          határozott, dinamikus személyiség

-          csapatjátékos

-          ügyfél centrikusság

-          önállóság, kreativitás

-          jó kommunikációs készség

Előny:

-          angol és német nyelv ismerete

-          Széchenyi hitelek terén szerzett tapasztalat

-          erkölcsi bizonyítvány

Egyéb:

-          munkaidő: napi 8 óra

-          munkavégzés helye: Budapest II. kerület

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol