Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Hitelezési Helpdesk Munkatárs

Feladatok:

Az Elektronikus és Bankszámla Szolgáltatási Igazgatóság

Telefonos Hitel Információs Call Centerébe

munkakör betöltésére, csúsztatott munkarendbe, teljes munkaidőre budapesti munkahelyre munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • információnyújtás, ügyfélkezelés, probléma-megoldás
  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű kiszolgálása
  • hitelvédelmi program ismerete, ezzel kapcsolatos tanácsadás
  • ügyfél-igény alapú termékajánlás, telefonos értékesítés

Az általunk keresett munkatárs:

  • érettségivel és felhasználói szintű számítástechnikai ismerettel rendelkezik,
  • kimagaslóan jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség jellemzi,
  • jó a problémamegoldó és stressztűrő képessége,
  • empátia, kitartás jellemzi,
  • nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, biztos munkahely
  • teljesítményarányos jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • színvonalas munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • telefonos illetve hitelezési munkaterületen szerzett tapasztalat
  • középfokú szakirányú/közgazdasági végzettség

Jelentkezési határidő: 2014. május 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson az alábbi linkre!

Akit keresünk:

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő