www.cvonline.hu
Hiteladminisztrátor határozott időre
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.02.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078450
lejárt

Megbízónk, Magyarország egyik piacvezető bankja részére munkatársakat keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Lakossági hitel termékekkel kapcsolatos ügyletek ellenőrzése
  • A benyújtott dokumentáció teljeskörűségének ellenőrzése
  • Adatok rögzítése és a rögzített adatok ellenőrzése
  • Lekérdezések elvégzése, ellenőrzése, kiértékelése és rögzítése a bank szoftverében
  • Hiánypótlások bekérése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önállóság és erős csapatszellem

Előny:

  • Hasonló területen (banki adminisztráció, hitelezés) szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiváló tapasztalatszerzés
  • Fiatalos csapat
  • Megbízható munkáltató
  • Bejelentett munkaviszony
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Határozott idejű munkaszerződés - előreláthatóan 3 hónapra

Egyéb információk:

  • Munakvégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Munkaidő: H-P, napi 8 óra

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.