www.cvonline.hu

Hiteladminisztrációs munkatárs (határozott időre)

  • A hirdetés 814 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Az Erste Bank Hungary Zrt. Jelzáloghitel Ellenőrzési Csoportja hitelezési back office munkatársat keres határozott időre, 6-8 hónapra.

Főbb feladatok

  • Lakossági jelzáloghitelek döntés előkészítési feladatainak (rögzítés, előterjesztés, szerződés előkészítés, ellenőrzés, engedélyeztetés) ellátása.
  • Lakossági jelzáloghitelekkel kapcsolatos utólagos ellenőrzési és monitoring feladatok ellátása.
  • Lakossági jelzáloghitelek folyósítást megelőző hitel kontroll (credit control) feladatainak ellátása.
  • Banki szabályzatok, külső szabályok (törvények) ismerete, nyomon követése, alkalmazása, betartása és betartatása a napi munka során.
  • Kapcsolattartás a társterületekkel (jog, behajtás, fiókhálózat) a felmerülő problémák, szakmai kérdések tekintetében.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (gazdasági/pénzügyi végzettség előny),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel, Word),
  • Banki és jelzáloghitelezésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat előnyt jelent.

Személyiségbeli elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Összetett folyamatok átlátására és gyors elsajátítására való képesség,
  • Terhelhetőség,
  • Csapatmunka,
  • Monitor előtti munkavégzésre való képesség.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a"Jelentkezés" gombra kattintva:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű