www.cvonline.hu

Hitel Tanácsadó

  • A hirdetés 1182 napja lejárt

Az Otthon Centrum Magyarország legelismertebb lakossági ingatlanforgalmazó cége, több mint 10 éves múlttal rendelkezik. A dinamikusan növekvő vállalat az elmúlt 6 évben minden alkalommal elnyerte a Superbrands címet, ezzel méltán vívta ki a szakma legmagasabb elismerését is. Hálózatunk bővítése lehetővé teszi új munkatársak felvételét fiatal, dinamikus csapatunkba.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • A sikeres pályázó feladata lesz az ügyfeleink hitel igényeinek magasszintű kiszolgálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hitelügyintézői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzés

Munkavégzés helye:

  • Érd

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Egyéb hasonló állások Önnek
Polish speaking AR Accountant

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner is l...
Budapest

Sourcing Specialist

Your new company Our German multinational pharm...
Budapest

Master Data Services Team Lead

Master Data Services Team Lead munkatársat kere...