www.cvonline.hu

Hitel Tanácsadó

Az Otthon Centrum Magyarország piacvezető lakossági ingatlanforgalmazó cége, több mint 10 éves múlttal rendelkezik.
Szeretnél csapatunk tagja lenni? Építs saját vállalkozást velünk!

Franchise hálózat keretében bővülő csapatunk keres belvárosi és IV. kerületi irodáiba pénzügyi tanácsadót.

Feladatok:

  • Hiteltanácsadás ügyfeleink részére az igényeknek megfelelő hiteltermékekkel kapcsolatban,
  • Hitelkérelmek összeállítása,
  • Meglévő ügyfeleinkkel folyamatos kapcsolatápolás, új ügyfelek szerzése,
  • Hitelpartnerek felkeresése és ügyfeleik kezelése,
  • Heti, havi riportok készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Vállalkozói szemlélet, - számlaképesség,
  • Sales beállítottság,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • A pénzügyi végzettséget, illetve hitelügyintézésben szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzés,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Kiemelkedő, teljesítmény-arányos jövedelem jutalékos rendszerben,
  • Jutalék előleg kifizetés,
  • Egy piacvezető cég szakértő munkatársának kijáró szakmai elismertség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest - Belváros, IV. kerület
Munkavégzés helye Budapest - Belváros, IV. Kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest