Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Hitel Tanácsadó

OC Irodák Kft.-Hitel Tanácsadó
Hozzáadva 2012.02.29.
Hirdetés azonosító: 375914
lejárt

Az Otthon Centrum Magyarország piacvezető lakossági ingatlanforgalmazó cége, több mint 10 éves múlttal rendelkezik.
Szeretnél csapatunk tagja lenni? Építs saját vállalkozást velünk!

Franchise hálózat keretében bővülő csapatunk keres belvárosi és IV. kerületi irodáiba pénzügyi tanácsadót.

Feladatok:

  • Hiteltanácsadás ügyfeleink részére az igényeknek megfelelő hiteltermékekkel kapcsolatban,
  • Hitelkérelmek összeállítása,
  • Meglévő ügyfeleinkkel folyamatos kapcsolatápolás, új ügyfelek szerzése,
  • Hitelpartnerek felkeresése és ügyfeleik kezelése,
  • Heti, havi riportok készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Vállalkozói szemlélet, - számlaképesség,
  • Sales beállítottság,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • A pénzügyi végzettséget, illetve hitelügyintézésben szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzés,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Kiemelkedő, teljesítmény-arányos jövedelem jutalékos rendszerben,
  • Jutalék előleg kifizetés,
  • Egy piacvezető cég szakértő munkatársának kijáró szakmai elismertség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest - Belváros, IV. kerület

Budapest - Belváros, IV. Kerület
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Kereskedelem / Értékesítés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése