www.cvonline.hu

Hitel és kockázatkezelő gyakornoki - Diákmunka

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 957951

Feladatok:
  • Részvétel a kockázatkezelési és behajtási folyamatban,
  • Részvétel a belső ügyfélkiszolgálásban: kimutatások, elszámolások készítése Excel táblázatban,
  • A Credit Manager napi munkájának támogatása.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen,
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód,
  • Aktív angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Gyakornoki fizetés,
  • 1 éves gyakornoki program.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.
E-mailed tárgya legyen