www.cvonline.hu

HITEL ÉS BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 600 napja lejárt

Schiller Autóház

BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ és HITELKÖZVETÍTŐ

munkatársat

keres

Amennyiben Ön:

-         rendelkezik a PSZAF által előírt „független biztosításközvetítő” és „pénzügyi szolgáltatás közvetítő” végzettséggel, avagy közgazdász/külkereskedelmi/pénzügyi diplomája van

-         rendelkezik gyakorlattal biztosítás- vagy hitelközvetítés terén

-         ismeri a gépjárművekhez kapcsolódó biztosítási- és hiteltermékeket

-         kedves, nyitott, ügyfélközpontú személyiség

-         alapos, precíz, munkájára igényes

-         esetleg dolgozott már autókereskedésben, és érdekli az autók világa

-         „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat szükséges

 VÁRJUK PÁLYÁZATI ANYAGÁT!

Ami mi nyújtunk:

-         stabil, megbízható vállalati háttér

-         hosszú távú munkalehetőség

-         fiatalos, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a jelentkezési feltételeknek megfelel, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldje meg.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Tréningek, tanúsítványok
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna