www.cvonline.hu

HITEL- és BIZTOSÍTÁS ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 388 napja lejárt

Schiller Autóház

munkatársat keres

15. kerületi telephelyére

HITEL- és BIZTOSÍTÁS ÜGYINTÉZŐ és INFORMÁCIÓS MUNKATÁRS

munkakörbe

Pozíció leírás:

  • Gépjármű értékesítéshez kapcsolódó hitel és biztosítás ügyintézés és egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése, ügyfelek fogadása

Elvárások:

  • szakirányú képzettség – felsőfokú gazdasági végzettség vagy középfokú végzettség és PSZÁF vizsga - EZEN VÉGZETTSÉGEK SZÜKSÉGESEK A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ
  • hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret és gyakorlat
  • ügyfélkezelési tapasztalat
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének feltüntetésével együtt várjuk az alábbi e-mail címre : E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges