www.cvonline.hu

Hírlap válogató - Betanított munka

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.21.
Jelentkezési határidő: 2017.02.07.
Hirdetés azonosító: 1095228

Lapterjesztő cég hírlap szortírozó részlegére keresünk a megnövekedett forgalom miatt 3 fő hírlap válogató munkatársat.

Feladatok:

Szalag mellett állva kell a munka során megadott mennyiségű hírlapot leválogatni és a szalagon kötegekbe rendezni.

Hamar betanulható munka.

Elvárások:

- könnyű fizikai, álló munkára alkalmas egészségi és fizikai állapot
- munkaidő: 12.00 - 20.30

Hölgyek és Urak jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- a legjobban teljesítők hosszútávú munkalehetőséget kapnak
- jó kereseti lehetőség
- fiatalos, hangulatos munkavégzés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján