www.cvonline.hu

Hírlap Átvevő - és Szortírozó

  • A hirdetés 191 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. logisztikai üzletága

Hírlap átvevő - és Szortírozó

munkatársakat keres délutáni munkavégzésre.

Fő feladatok:

  • A logisztikai területen a hét bizonyos napjain a beérkező hírlapok átvétele és árushelyre történő szortírozása, illetve más napokon a visszáru kezelése, bezúzása, illetve szortírozása.
  • Lapcsomagok bontása, feltöltése
  • Termékmozgatás
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Szalag mellett szerzett gyakorlat előny

Képességek:

  • Jó állóképesség
  • Jó számolási készség
  • Kézügyesség
  • Pontosság
  • Koncentráció
  • Rugalmasság

Egyéb:

A munkaidő a feladattól függően váltakozva 12:00 illetve 14:00-kor kezdődik

Várjuk jelentkezését a lenti e-mail címen 2016. július 10-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő