www.cvonline.hu

Hírközlés munkatárs

  • A hirdetés 227 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Kápolnásnyéki Földgázszállító Üzeme munkatársat keres

Hírközlés munkatárs munkakörbe.

Munkavégzés helye: Kápolnásnyék

Feladatok:

  • A hírközlési rendszer (berendezések, összeköttetések) üzemeltetésével kapcsolatos rutin és komplex mérések és vizsgálatok elvégzése a belső és külső zavaridő normák betartása érdekében.
  • A helyszíni karbantartási feladatok, szükséges mérések, ellenőrzések elvégzése. A távközlési műszaki eszközök állapotának helyszíni felmérése, a távközlési rendszer tervszerű és állapottól függő karbantartási feladatainak elvégzése a karbantartási terv szerint, a karbantartási feladat helyszíni elvégzésének dokumentálása.
  • Hibaelhárítás a technológiai távközlési rendszereken.
  • A külső alvállalkozók által végzett szakmai feladatok műszaki ellenőrzésének, átadás-átvétel lebonyolításának, dokumentálásának végzése, valamint az alvállalkozói teljesítések igazolásának elkészítése.
  • Ügyeleti tevékenység ellátása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Outlook kezelése.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű FETIS, RFID programok kezelése.
  • Gázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Távkábel hibahely meghatározó mérési és szerelési (réz-optika) ismeretek.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. november 10.

Helyek Fejér
Székesfehérvár
Dunaújváros
Mór
Sárbogárd
Bicske
Gárdony
Ercsi
Enying
Polgárdi
Pusztaszabolcs
Martonvásár
Velence
Rácalmás
Bodajk
Adony
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő